nieruchomości dzierżoniów

Miło Cię widzieć, to że odwiedziłeś nasz serwis świadczy o tym, że chcesz sprzedać lub kupić swoją wymarzoną nieruchomość, a nikt nie zadba o to lepiej niż my. Będzie nam bardzo miło poznać cię bliżej, ale najpierw pozwól nam się przedstawić.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nowym biurem na rynku nieruchomości w Dzierżoniowie gdzie dobro Klienta jest dla nas wartością nadrzędną.

Właścicielka firmy Aleksandra Biel-Seremak posiada licencję zawodową nr 25592 Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Korzystając z naszych usług oszczędzisz swój czas, a także zyskasz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny i co najważniejsze – BEZPIECZNY.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Współpracę z naszymi Klientami prowadzimy na podstawie umowy pośrednictwa, która wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności, zgodnie z art. 180, pkt 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Jesteśmy cierpliwi i wiemy, że sprzedaż jak również zakup wymarzonej nieruchomości jest tak samo wymagające jak zawieranie przyjaźni. Klientów traktujemy jak przyjaciół, dlatego okazujemy im serce, bo dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja.

Jesteśmy dla Ciebie…